"A true photograph need not be explained, nor can it be contained in words."
- Ansel Adams
My dreams:
♥ USA
Paris
England

Ještěrka před plesem

18. ledna 2014 v 17:57 | KarolinaR
Netuším ani, proč vlastně píšu tenhle článek, nicméně jsem chtěla něco přidat, ať už to bude bez fotek.
I když možná bych mohla nějaké vyhrabat.:) Ale spíš jsem se chtěla jen tak nějak vypsat.
Asi za hodinu a půl začíná plesová sezóna, i když pro mě začla už dřív, protože jsem na to tak netrpělivě čekala, zkoušela šaty, byla koupit šaty.. :D Ve čtvrtek jsem se dokonce ulila z těláku a vhudebky, jen abych mohla sjet vlakem za mámou do Liberce. Musím říct, že nerada sama nastupuju do vlaku, ještě že tady vtom zapadákově je jen 5 kolejí a dvě nástupiště, jinak bych se určitě ztratila. Dokonce jsem se i po cestě snažila učit češtinu, ale chtělo se mi tak strašně spát, že jsem se spíš soustředila na to, abych nezapomněla správně vystoupit. Nakupování s mamkou se samozřejmě protáhlo, ale jsem ráda, že si na mě udělala čas a pomohla mi. Normálně bych jela s holkama, ale máma je občas fakt neuvěřitelně fajn.:)

Nakonec jsem koupila šaty co vypadají jako noční obloha a jsou asi ke kolenům a mě se moc líbily, akorát měly utržené ramínko... Nehcápu, proč to neudělají nějak lépe, aby to hned neprasklo, když se do toho v kabinkách ty baby soukaj. A pak jsem kopila naprosto dokonalé boty, až na to, že mají podpatek 13 centimetrů, tak jsou vážně úžasné, jenže se v nich musím trošku naučit chodit. Ne že by to byly moje první boty na podpatku, ale jsou to prostě ty moje první jehly jak z americkýho filmu...

Dneska jsem ještě oběhala pár obchodů ve městě, abych sehnala ten zbytek věcí, které potřebuji, jako například flašku malibu, který bylo ve slevě a já ho míchaný se spritem totálně zbožňuju.. Vždycky si připadám, jako by bylo léto a všechny starosti mě tak nějak opustily. Teď ho jen musím schovat před merkurem (barák ve kterym je ples) někam do křoví, a doufat, že mi ho nějakej člověk nevypije, ačkoli by to byl docela šťastlivec. Takhle drahou flašku jsem ještě nekupovala, ale tak byla ve slevě a kámošky se semnou složej, tak je to celkem fajn:)

Na učení dneska asi kašlu, po nákupu jsem si akorát pustila Velkýho Gatsbyho a mám z toho docela smíšený pocity, krom toho, že to mám přečíst k maturitě a je to docela tenká knížka, tak to nový filmový zpracování je takový rozporuplný.. Přehnaný, zkrášlený, tak nějak víc hollywoodský, ale působivý... Akorát nějak neumím snášet starýho Di Capria..

Dost toho psaní, jdu vyhrabat nějaký starý fotky a snad si ten dnešek užiju a zejtra vstanu.

takhle jsem šla nedávno domů, není to žádnej výtvor, je to mobilová fotka, ale na to, že je to tou mojí šunčičkou, ak to ještě docela jde..


Pozn. Název článku vznikl až po samotném dopsaní, protože jsem přidala fotku ještěrky starou asi dva roky a tak nějak z toho vznikl tenhle podivný název, :D

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Das Das | Web | 18. ledna 2014 v 21:54 | Reagovat

Obě fotky jsou úžasné, jen nemohu pochopit, jak jsi mohla takhle z blízka vyfotit ještěrku. :D
Doufám, že si ples užíváš a chlast vám nikdo nevypil. :D Já bych se na tich jehlách zabila.. a ne jen jednou. :D

2 osobnivesmir osobnivesmir | Web | 18. ledna 2014 v 22:10 | Reagovat

WOW!!!! Na celém tvém blogu jsou dokonalé fotky. Opravdový talent!!! Tato ještěrka je geniálně vyfocená.

3 MarijaKes MarijaKes | E-mail | Web | 24. ledna 2014 v 14:59 | Reagovat

Já se vyjádřím k fotkám. nemám slov :-D
Prostě nádhera. obě fotky jsou tak nádherně vybarvené a při tom naprosto přirozené.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama